(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 4886734)

Caravana

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1300.00

Dystans: 144.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, La Seu D'urgell

9 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Espinelves

9 wrz 2019


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do tanich. Do przewożenia takiego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe czynniki wpływające na koszt transportu: rozmiar, ciężar, długość trasy oraz deklarację, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej naczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 zł czyli taniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je dobrze przymocować, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z wariantu niedrogiego przewozu, należy wystawić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najlepszą ofertę.