(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 5134998)

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

2.50

Waga w kg (łączna):

750

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 514.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alcoi

Od 25 lis 2019 do 28 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Llimiana

Od 27 lis 2019 do 30 lis 2019


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do tanich. Podczas transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przeznaczonego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne parametry decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, długość trasy oraz komunikat, czy naczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji należy mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je dobrze przymocować tak, aby w trakcie przewozu nie zniszczyły nic wewnątrz przyczepy.

Żeby móc skorzystać z opcji niedrogiego transportu, trzeba wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie oraz zasugerują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą propozycję.