(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 5388046)

Caravana

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

5

Waga w kg (łączna):

1500

Dystans: 767.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, Legutio

Od 13 lis 2019 do 14 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Parroquia De La Matanza

Od 22 lis 2019 do 21 gru 2019


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. W trakcie transportowania takiego pojazdu, potrzebne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Istotne parametry wpływające na koszt transportu to: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli taniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je dobrze przymocować tak, aby podczas przewozu nie uszkodziły niczego wewnątrz naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z możliwości tańszego transportu, trzeba zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem i zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najciekawszą ofertę.