(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 5572675)

Długość [m]:

5.75

Szerokość [m]:

1.80

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

300

Dystans: 136.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kastylia-La Mancha, Albacete

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Enguera

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. W trakcie przewożenia tego ładunku, konieczne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie transportu to: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i komunikat, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji należy mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli taniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, istotne bywa, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je odpowiednio przytwierdzić, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

Żeby móc skorzystać z opcji tańszego transportu, trzeba zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować odpowiadającą nam ofertę.