(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravana (Nr 6023321)

Caravana

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

750

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 856.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

3 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Grenada

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. Do transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela naczepy. Główne czynniki decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania jak i komunikat, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli taniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy lub je odpowiednio przymocować, żeby w czasie przewozu nie zniszczyły nic wewnątrz przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć wariantu niedrogiego przewozu, można wystawić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje wybrać odpowiadającą nam propozycję.