(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Caravana (Nr 6187819)

Długość [m]:

6.6

Szerokość [m]:

2.6

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

1300

Budżet zlecenia [€]:

700

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2627.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Od 1 wrz 2020 do 6 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia takiego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt przewozu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć działające koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli taniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, istotne bywa, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je mocno przymocować, żeby podczas przewozu nie uszkodziły nic wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy użyć możliwości niedrogiego przewozu, należy zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie oraz zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą ofertę.