Caravana (Nr 6196302)

Caravana

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

750

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 80.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alcoi

Od 31 lip 2020 do 1 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Oliva

30 sie 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. W trakcie transportowania takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie przewozu: wymiary, waga, długość trasy oraz komunikat, czy naczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je dobrze zabezpieczyć tak, aby w czasie transportu nie uszkodziły nic wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z możliwości tańszego transportu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najlepszą ofertę.