Caravana (Nr 6409246)

Caravana

Długość [m]:

7.56

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1600

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 111.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Sitges

24 paź 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Clariana De Cardener

24 paź 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do najtańszych. W czasie transportowania tego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przystosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz deklarację, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć profesjonalną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Na przykład, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je mocno przymocować tak, aby w trakcie transportu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji tańszego transportu, można wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do kilkuset firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zaoferują interesującą cenę. Wówczas pozostaje wybrać najciekawszą propozycję.