Caravana (Nr 7509879)

Caravana
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravana
800 x 220 x 225 cm
900 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
900 kg
Dystans
1537 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Francja, Bretania, Rennes

7 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Priego De Córdoba

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do najtańszych. Do transportowania tego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie transportu: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku należy posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je mocno przymocować, żeby w czasie transportu nie zniszczyły niczego w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z możliwości tańszego przewozu, można zlecić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu i zaoferują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najlepszą ofertę.