Caravana (Nr 7636159)

Caravana
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravana
500 x 250 x 250 cm
750 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
750 kg
Dystans
785 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

Od 21 cze 2021 do 25 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia I León, Miranda De Ebro

Od 22 cze 2021 do 30 cze 2021


Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do najtańszych. W czasie transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie transportu to: rozmiar, ciężar, długość trasy oraz deklarację, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku należy posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest też od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, istotne jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy, albo je dobrze zabezpieczyć, żeby w trakcie transportu nie zniszczyły nic wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy użyć możliwości tańszego transportu, trzeba wystawić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zaproponują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą propozycję.