Caravana (Nr 8012348)

Caravana
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Caravana
600 x 250 x 210 cm
1400 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
1400 kg
Dystans
130 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Rivas-Vaciamadrid

Od 1 lis 2021 do 1 gru 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia I León, Riaza

Od 5 lis 2021 do 6 gru 2021


Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do najtańszych. W trakcie przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Główne parametry decydujące o cenie transportu: rozmiar, waga, odległość do pokonania oraz informacja, czy przyczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, istotne jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je mocno przymocować, żeby w czasie przewozu nie uszkodziły nic wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy użyć wariantu niedrogiego przewozu, można wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie i zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć odpowiadającą nam propozycję.