(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-07-24 18:40

Caravana 7 metros

(Nr 3007680)
Caravana 7 metros

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.40

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1400.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 85.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Podczas transportowania tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela przyczepy. Ważne parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i komunikat, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku należy mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

    Przed transportem przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je odpowiednio zabezpieczyć tak, aby podczas przewozu nie zdemolowały niczego w środku naczepy.

    Żeby móc użyć opcji niedrogiego transportu, można zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy zbadają to zlecenie i zaproponują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najciekawszą ofertę.

Adres i termin nadania

Tarrasa, Hiszpania

1 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Malgrat de Mar, 08380, Hiszpania

1 wrz 2018