(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravelair Brasília 545 (Nr 4763820)

Caravelair Brasília 545

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

1400.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 168.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Platja D'aro

Od 18 wrz 2019 do 23 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Serrateix

23 wrz 2019


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Do transportowania tego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt transportu: wymiary, ciężar, długość trasy oraz informacja, czy naczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku powinno się posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je solidnie przymocować tak, aby w czasie przewozu nie zdemolowały nic w środku przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć wariantu niedrogiego przewozu, należy wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć najlepszą ofertę.