(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-29 17:46

carga paletizada

(Nr 2643908)
carga paletizada

Waga w kg (łączna):

24.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [€]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 730.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje szczególnie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego przewozu uściślić kilka najważniejszych rzeczy.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, wypadałoby zdefiniować, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być nieprzykryta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich dokumentów, na dodatek w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po doprecyzowaniu swoich wymagań, szybko można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Rotterdam, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vamdrup, 6580, Dania

Termin elastyczny