(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-05-26 14:42

Carro de bueyes de 5 metros de largo y 300kg (Nr 2753072)

Marka i model:

Carro bueyes

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

5

Waga w kg (łączna):

300.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 887.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń rolniczych z reguły bywa przewozem o wielkich rozmiarach. Do maszyn rolniczych wliczamy kombajny, kosiarki, siewniki, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Duże maszyny rolnicze są pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mają prawa swobodnie jeździć po drogach, jako że ich rozmiar przerasta możliwe gabaryty zakładane przez przepisy w Polsce jak także w Europie. Kłopot przedstawiać może jeszcze nacisk osi pojazdów rolniczych, jaki przerasta standardy dopuszczalne dla większości dróg.

Jak przewozi się maszyny rolnicze?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych niejednokrotnie stosuje się przyczepy rodzaju jumbo oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń uprawnych powinni dysponować stosownie przysposobionymi lawetami, które mogą przetransportować pojazdy rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, kiedy pojazd przerasta dozwolone zasady wielkością lub ciężarem, konieczne jest zdobycie odpowiedniego pozwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Koszt transportu pojazdów rolniczych

    Koszt przewozu urządzenia uprawnego jest zależna od wielkości, wagi i stanu maszyny. Na koszt przewozu wpływa dodatkowo odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Ważnym elementem może być również termin przewozu.

Adres i termin nadania

León, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Almería, Hiszpania

Termin elastyczny