(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

casa de dos habitacion, salon. Mascotas. (Nr 5813970)

casa de dos habitacion, salon. Mascotas.

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Budżet zlecenia [€]:

1000

Dystans: 2188.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Worcestershire, Worcester

18 maj 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia-La Mancha, Albacete

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pakunków, aby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.