(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Casa rodante (Nr 5569655)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

3.9

Wysokość [m]:

2.9

Waga w kg (łączna):

5000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 362.00 km

Adres i termin nadania

Kolumbia, Distrito Capital De Bogotá, Bogota

1 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Kolumbia, Santander, Barichara

3 kwi 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Podczas transportowania tego ładunku, konieczne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu przystosowanego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Istotne parametry decydujące o cenie przewozu: wymiary, ciężar, odległość do pokonania oraz komunikat, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji trzeba mieć profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej jednej naczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli taniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je odpowiednio przymocować, żeby w czasie transportu nie zniszczyły nic wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy użyć opcji tańszego przewozu, trzeba zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do kilkuset firm transportowych, które przeanalizują zlecenie i zasugerują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć najciekawszą propozycję.