(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-08 17:05

celosía de balcón blanco (100x200 cm)

(Nr 1777689)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1653.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, gdyż pomyłki w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia i konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, np. wilgotną ściereczką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak np. łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Luxemburgo, Brazylia

Termin elastyczny