(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

cf moto (Nr 6740944)

Marka i model:

cf moto 520

Długość [m]:

230

Szerokość [m]:

110

Wysokość [m]:

130

Waga w kg (łączna):

341

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 599.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Kostrzyn Nad Odrą

Od 24 paź 2020 do 31 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Ujsoły

Od 25 paź 2020 do 31 paź 2020


Transport quada

Quady często są to cenne pojazdy i dlatego trzeba je bardzo ostrożnie przewozić. Ważnym parametrem jest porządne osłonięcie quada przed uszkodzeniem podczas przewozu.

Quady przeważnie transportuje się na przyczepce, ale zdarza się także samochodem dostawczym lub o sporych wymiarach samochodem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie polecamy, ponieważ podczas przewozu można zarysować jednocześnie quada jak i auto osobowe).

W przypadku, gdy przewozimy quada na przyczepce, istotne jest żeby unieruchomić go korzystając z 4 taśm mocujących. Wybierając taśmy mocujące należy pamiętać, aby nie były zakończone otwartym zaczepem, albowiem podczas przewozu występują różnego rodzaju wstrząsy, a taki pas może normalnie się wypiąć. Taśmy mocujące zrobione są z trwałego tworzywa, jednak w czasie przewozu, należy zwrócić szczególną uwagę, żeby taśmy nie ocierały się o żadne szorstkie elementy, dlatego, że mogą się zużyć i rozedrzeć.

W momencie, kiedy transportujemy quad przy pomocy auta dostawczego, także powinno się pojazd unieruchomić. Najlepiej jest zrobić to za pomocą pasów mocujących oraz dodać obijaki w taki sposób, aby i quad i auto dostawcze nie ucierpiały w trakcie transportu. Podczas przewozu quada przy użyciu innego pojazdu, warto pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Warto to zrobić, dlatego że w czasie transportu benzyna czy inne substancje potrafią się wylać i zniszczyć samochód od wewnątrz. Takie warunki także obniżą komfort podróży samego przewoźnika.

Gdy zamawiamy transport quada przez przewoźnika, dobrze jest upewnić się czy posiada właściwy sprzęt do załadunku oraz wyładunku.

Koszt transportu quada głównie zależy od trasy jaką ma do przejechania samochód. Aby poznać realną cenę transportu quada, proponujemy opublikować ofertę przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące przewoźników, którzy profesjonalizują się w takich przewozach.