(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

CF MOTO ZFORCE1000 (Nr 6232029)

Marka i model:

ZFORCE 1000 CFMOTO

Długość [m]:

2.8

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.85

Waga w kg (łączna):

600

Dystans: 248.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Augustów

Termin elastyczny


Transport quada

Quady zazwyczaj są to cenne pojazdy i dlatego należy je naprawdę uważnie transportować. Istotnym parametrem jest rzetelne zabezpieczenie quada przed uszkodzeniem w trakcie przewozu.

Quady głównie transportuje się na przyczepce, niemniej jednak można także busem lub o sporych wymiarach samochodem osobowym (transport ostatnim sposobem nie doradzamy, dlatego że podczas przewozu można uszkodzić zarówno quada oraz samochód osobowy).

Kiedy przewozimy quada na przyczepce, ważne jest aby unieruchomić go za pomocą czterech taśm mocujących. Nabywając taśmy mocujące trzeba mieć na uwadze, żeby nie kończyły się otwartym zaczepem, albowiem podczas przewozu zdarzają się różnego rodzaju drgania i taki pas może po prostu się wypiąć. Pasy mocujące zrobione są z mocnego tworzywa, jednak w czasie przewozu, trzeba zwrócić szczególną uwagę, żeby taśmy nie ocierały się o żadne szpiczaste elementy, gdyż mogą się przedziurawić i rozedrzeć.

W momencie, kiedy transportujemy quad za pomocą ciężarówki, również trzeba ładunek unieruchomić. Najbezpieczniej jest wykonać to przy pomocy pasów mocujących oraz dodać obijaki w taki sposób, żeby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się w trakcie transportu. W trakcie przewozu quada przy użyciu innego pojazdu, warto pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Trzeba to zrobić, gdyż podczas jazdy benzyna czy inne substancje potrafią się wylać oraz zanieczyścić samochód od wewnątrz. Takie okoliczności również obniżą komfort podróży samego przewoźnika.

W przypadku, gdy zamawiamy przewóz quada przez firmę transportową, trzeba przekonać się czy ma przystosowany sprzęt do załadunku jak i wyładunku.

Koszt przewozu quada w głównej mierze uzależniony jest od odległości którą ma do pokonania samochód. Aby poznać realną cenę przewozu quada, proponujemy opublikować zlecenie przewozu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące przewoźników, którzy specjalizują się w takich przewozach.