Chevrolet Camaro (Nr 7667560)

Chevrolet Camaro
Waga
Sztuk
Chevrolet Camaro 6 Gen. [restyling] (2018 - 2020) Coupe
Długość
478 cm
Szerokość
189 cm
Wysokość
134 cm
ok.
1596 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1596 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Floryda, Miami

Od 17 sty 2022 do 22 sty 2022

Adres i termin dostawy

Ekwador, Pichincha, Quito

Od 23 sty 2022 do 30 sty 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport samochodu

Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, jak kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody transportu samochodu

Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Wypada nie zapominać również, iż rzeczywista masa naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.