Samochody Dodano: 2018-04-29 16:33

chevrolet camaro 2011

(Nr 2643712)

Marka i model:

Chevrolet Camaro

Waga w kg:

1700.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 886.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport auta oraz odprawę celną z portu w Bremerhaven do Wielunia.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Należy nie zapominać również, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Bremerhaven, Niemcy

Od 1 cze 2018 do 3 cze 2018

Adres i termin dostawy

Wieluń, Polska

Od 18 lip 2018 do 19 lip 2018