(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 21:32

chevrolet,jaguar

(Nr 1920595)
chevrolet,jaguar

Marka i model:

chevrolet,jaguar

Waga w kg (łączna):

3200.00

Dystans: 892.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam,mam 2 samochody osobowe do zwiezienia do Polski z Odense Dania do Dolsk 63-140.Interesuje mnie transport pod koniec sierpnia a najpozniej do połowy wrzesnia.

Oferty od Przewoźników (0)

2400 zł

ID firmy: 340432
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 22:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-21 do 2017-09-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam. Jestem w Danii 2 razy w tygodniu. Posiadam zestaw na 3 samochody.

Cena (zawiera VAT): 2400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Francji. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Wypada pamiętać także, iż właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Odense, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dolsk, Polska

Termin elastyczny