(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-25 01:01

Chevrolet volt (Nr 2747920)

Chevrolet volt

Marka i model:

Chevrolet volt

Waga w kg (łączna):

1721.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1634.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu pojawia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Trzeba pamiętać także, iż właściwa waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Nieuw-Weerdinge, 7831 HS, Holandia

Od 31 maj 2018 do 4 cze 2018

Adres i termin dostawy

Mallén, 50550, Hiszpania

Od 4 cze 2018 do 11 cze 2018