(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-02 11:16

Chris Hill

(Nr 2250549)
Chris Hill

Marka i model:

Ktm EXC 400

Waga w kg (łączna):

117.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2647.00 km

Informacje dodatkowe:

Havent set a date yet but would like to take the bike over early march 2018

Oferty od Przewoźników (0)

690 €

ID firmy: 334372
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-01-2018, 20:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-18 do 2018-04-17

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

We have available an especially equipped sprinter van with 3-Metre-long full width tail ramp providing straight forward loading and unloading. Using the latest securing techniques with heavy duty roll in chocks and constant tensioning straps which allows normal suspension movement during transit. This greatly reduces the risk of overloading fork seals compared to being secured using traditional methods. Thatcham approved Category 1 alarm/immobiliser and monitored GPS tracker fitted. In conjunction with All risks motor vehicle specific Goods in Transit insurance to the value of 80,000 GBP and 2,000,000 GBP Public liability. Rest assured your bike is in safe hands

Cena (zawiera VAT): 690 €

Wiadomości:

1200 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 13:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem! Pozdrawiam Emilia:)

Cena (zawiera VAT): 1200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motocykle i skutery to często drogocenne ładunki, które wyglądają na na ogół nieproste do zabezpieczenia w trakcie transportu. Trudne - niemniej jednak jedynie na pozór. Prawidłowo zamocowany motocykl w 100% przetrwa trasę bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. W trakcie transportu na naczepie, konieczne będą cztery pasy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są raptem 2, ponieważ dysponują one szyny powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas drogi, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w branżowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Istnieją również platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i zagraża uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przetransportować jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

The Square, Kilkhampton, EX23 9QQ, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Marbella, Hiszpania

Termin elastyczny