(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-06 14:37

Chrysler grand voyager

(Nr 2012558)
Chrysler grand voyager

Marka i model:

Chrysler grand voyager

Waga w kg:

1600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1886.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 15:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-09 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 22:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się często, gdy zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba nie zapominać także, faktyczna masa przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bedford, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dębica, Polska

Termin elastyczny