(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-05 12:12

Ciągnik rolniczy

(Nr 1828220)
Ciągnik rolniczy

Marka i model:

deutaz fahr

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

2,3

Waga w kg:

4000.00

Dystans: 131.00 km

Informacje dodatkowe:

potrzebne najazdy

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 14:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

1250 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 22:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn rolniczych zazwyczaj jest przewozem o wielkich rozmiarach. Do pojazdów rolniczych zaliczamy kombajny, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Ogromne maszyny uprawne maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa swobodnie jeździć po drogach, dlatego że ich wymiar przerasta dozwolone gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak także w Europie. Kłopot stanowić może dodatkowo napór osi maszyn uprawnych, który przekracza standardy dozwolone dla większej części dróg.

Jak przewozi się urządzenia uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów rolniczych niejednokrotnie stosuje się naczepy rodzaju semi oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz maszyn uprawnych powinni dysponować stosownie przystosowanymi lawetami, które podołają przetransportować urządzenia rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a również powinien posiadać odpowiednie uprawnienia, sprzęt branżowy i doświadczenie. W przypadku, gdy zestaw przerasta dozwolone zasady rozmiarem lub wagą, wymagane będzie uzyskanie specjalnego pozwolenia, a także potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Koszt transportu ciągników rolniczych

    Cena przewozu maszyny uprawnego jest uzależniona od wymiarów, wagi i stanu urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa jeszcze długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być dodatkowo czas transportu.

Adres i termin nadania

06-400 Baby, Polska

Od 6 cze 2017 do 8 lip 2017

Adres i termin dostawy

08-330 Krupy, Polska

Termin elastyczny