(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-05 12:12

Ciągnik rolniczy

(Nr 1828220)
Ciągnik rolniczy

Marka i model:

deutaz fahr

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

2,3

Waga w kg:

4000.00

Dystans: 131.00 km

Informacje dodatkowe:

potrzebne najazdy

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 492070
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 14:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

1250 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 22:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów rolniczych nierzadko jest przewozem ponad formatowym. Do pojazdów rolniczych kwalifikujemy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Pokaźne pojazdy rolnicze są pojazdami nienormatywnymi. Maszyny te nie powinny swobodnie poruszać się po polskich trasach, ze względu na fakt, że ich wielkość przerasta dopuszczalne gabaryty zakładane przez przepisy w Polsce jak również w Europie. Przeszkodę powodować może jeszcze napór osi urządzeń rolniczych, który przerasta zasady dopuszczalne dla większej części tras.

Jak przewozi się pojazdy uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych niejednokrotnie używa się naczepy typu jumbo i tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych powinni dysponować stosownie dostosowanymi lawetami, jakie są w stanie przewieźć ciągniki uprawne ważące do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze mieć właściwe uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, jeżeli zestaw przewyższa dopuszczalne reguły gabarytami lub ciężarem, potrzebne jest uzyskanie specjalnego zezwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt przewozu pojazdów rolniczych

    Cena transportu urządzenia uprawnego jest uzależniona od wielkości, wagi i stanu maszyny. Na wycenę przewozu wpływa dodatkowo odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Znaczącym elementem może być jeszcze czas przewozu.

Adres i termin nadania

06-400 Baby, Polska

Od 6 cze 2017 do 8 lip 2017

Adres i termin dostawy

08-330 Krupy, Polska

Termin elastyczny