(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-28 22:05

Ciągnik Rolniczy

(Nr 1878461)
Ciągnik Rolniczy

Marka i model:

Case 4210

Długość [m]:

3,5

Szerokość [m]:

2,1

Wysokość [m]:

2,4

Waga w kg:

3000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1677.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 08:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów rolniczych zazwyczaj bywa transportem ponadgabarytowym. Do pojazdów rolniczych kwalifikujemy kombajny, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Wielkoformatowe urządzenia uprawne bywają maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie są uprawnione zwyczajnie przemieszczać się po polskich trasach, gdyż ich wielkość przewyższa możliwe gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak i w Europie. Trudność przedstawiać może jeszcze nacisk osi maszyn rolniczych, który przewyższa normy dozwolone dla większej części tras.

Jak transportuje się maszyny rolnicze?

    Do transportu maszyn i pojazdów rolniczych z reguły wykorzystuje się przyczepy typu semi lub tele. Przewoźnicy oferujący transport maszyn rolniczych posiadają prawidłowo przystosowanymi lawetami, jakie mogą przetransportować ciągniki uprawne, których waga jest do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a również posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, kiedy maszyna przewyższa możliwe normy wielkością lub wagą, wymagane będzie dostanie specjalnego zezwolenia, a także potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Koszt transportu pojazdów rolniczych

    Cena przewozu ciągnika rolniczego jest związana od wymiarów, wagi i sprawności urządzenia. Na koszt przewozu wpływa jeszcze długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Ważnym elementem może być dodatkowo termin przewozu.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Trzebunia, Polska

Termin elastyczny