(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-28 22:05

Ciągnik Rolniczy

(Nr 1878461)
Ciągnik Rolniczy

Marka i model:

Case 4210

Długość [m]:

3,5

Szerokość [m]:

2,1

Wysokość [m]:

2,4

Waga w kg:

3000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1677.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 08:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów uprawnych często jest przewozem o wielkich rozmiarach. Do maszyn rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, opryskiwacze, snopowiązałki jak i wiele innych. Wielkie urządzenia uprawne są pojazdami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa samodzielnie jeździć po polskich trasach, bowiem ich wielkość przerasta dozwolone gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w Polsce jak także w Europie. Komplikację powodować może jeszcze napór osi urządzeń uprawnych, który przekracza reguły dozwolone dla większej części szos.

Jak przewozi się pojazdy rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych prawie zawsze stosuje się naczepy rodzaju jumbo oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów uprawnych powinni posiadać właściwie dostosowanymi lawetami, jakie podołają przetransportować pojazdy uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a także powinien posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt branżowy i doświadczenie. W przypadku, jeżeli maszyna przekracza dozwolone normy gabarytami lub ciężarem, konieczne jest otrzymanie specjalnego zezwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt transportu ciągników uprawnych

    Koszt przewozu pojazdu uprawnego jest związana od gabarytów, wagi i stanu maszyny. Na koszt przewozu wpływa dodatkowo długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być także termin przewozu.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Trzebunia, Polska

Termin elastyczny