(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-28 23:10

Ciągnik rolniczy

(Nr 2121036)
Ciągnik rolniczy

Marka i model:

deutz dx 90

Długość [m]:

4,5

Szerokość [m]:

2,3

Wysokość [m]:

2,7

Waga w kg:

4500.00

Dystans: 267.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń rolniczych z reguły bywa transportem ponad formatowym. Do urządzeń rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Pokaźne maszyny rolnicze bywają urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie są uprawnione zwyczajnie jeździć po ulicach, gdyż ich wielkość przekracza dozwolone gabaryty przewidziane przez przepisy w Polsce jak i w UE. Utrudnienie przedstawiać może dodatkowo napór osi pojazdów uprawnych, który przewyższa reguły możliwe dla większej części szos.

Jak przewozi się pojazdy rolnicze?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych nierzadko używa się przyczepy rodzaju semi lub tele. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń rolniczych mają prawidłowo przystosowanymi lawetami, które umożliwiają przewieźć pojazdy uprawne ważące do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, jeśli pojazd przerasta możliwe normy gabarytami lub wagą, potrzebne jest dostanie odpowiedniego pozwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Koszt przewozu pojazdów rolniczych

    Cena transportu maszyny uprawnego jest uzależniona od wymiarów, ciężaru i sprawności pojazdu. Na wycenę przewozu wpływa również odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Niebagatelnym elementem może być także czas przewozu.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny