(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-28 23:10

Ciągnik rolniczy

(Nr 2121036)
Ciągnik rolniczy

Marka i model:

deutz dx 90

Długość [m]:

4.5

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

4500.00

Dystans: 267.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów rolniczych prawie zawsze bywa transportem ponad formatowym. Do maszyn rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Sporawe urządzenia uprawne bywają urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie powinny samodzielnie poruszać się po drogach, bo ich wymiar przerasta dopuszczalne gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak również w Europie. Kłopot powodować może jeszcze napór osi urządzeń uprawnych, który przerasta reguły dozwolone dla większości dróg.

Jak transportuje się maszyny rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych zazwyczaj wykorzystuje się naczepy typu jumbo i tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń uprawnych powinni posiadać stosownie przysposobionymi lawetami, które potrafią przetransportować urządzenia uprawne ważące do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a również powinien posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, jeżeli maszyna przerasta dopuszczalne normy gabarytami lub ciężarem, potrzebne jest dostanie odpowiedniego pozwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt przewozu pojazdów uprawnych

    Koszt transportu pojazdu rolniczego jest uzależniona od wymiarów, wagi i stanu maszyny. Na wycenę przewozu wpływa także długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Znaczącym czynnikiem może być dodatkowo czas transportu.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny