(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-11-17 11:14

ciagnik rolniczy

(Nr 2161470)
ciagnik rolniczy

Marka i model:

massey ferguson 8140

Długość [m]:

5.5

Szerokość [m]:

3.0

Wysokość [m]:

3.02

Waga w kg (łączna):

7300.00

Dystans: 1515.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 09:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-19 do 2017-11-26

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz maszyn rolniczych często bywa transportem o dużych gabarytach. Do urządzeń rolniczych zaliczamy ciągniki rolnicze, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Ogromne maszyny uprawne są pojazdami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa swobodnie poruszać się po drogach, ponieważ ich wymiar przerasta dopuszczalne gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak i w UE. Kłopot stanowić może dodatkowo napór osi maszyn rolniczych, jaki przerasta normy dopuszczalne dla większości szos.

Jak przewozi się pojazdy rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów uprawnych niejednokrotnie korzysta się z przyczepy rodzaju jumbo i tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz pojazdów uprawnych mają prawidłowo przysposobionymi lawetami, jakie mogą być w stanie przewieźć maszyny rolnicze ważące do kilku ton, jak przykładowo młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a dodatkowo mieć stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, kiedy maszyna przerasta dopuszczalne standardy wielkością lub wagą, konieczne jest uzyskanie odpowiedniego pozwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Cena transportu maszyn uprawnych

    Koszt przewozu urządzenia rolniczego jest uzależniona od gabarytów, ciężaru i stanu maszyny. Na koszt przewozu wpływa jeszcze długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Ważnym czynnikiem może być dodatkowo termin transportu.

Adres i termin nadania

Caracal, 235200, Rumunia

Od 20 lis 2017 do 30 lis 2017

Adres i termin dostawy

Głogów, 67-200, Polska

Od 20 lis 2017 do 10 gru 2017