(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-02-27 11:50

ciągnik rolniczy

(Nr 2420524)
ciągnik rolniczy

Marka i model:

john deere

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2112.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

7700 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 13:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-27

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 7700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów rolniczych prawie zawsze jest transportem o dużych gabarytach. Do maszyn rolniczych kwalifikujemy kombajny, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Ogromne maszyny uprawne są urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie są uprawnione zwyczajnie poruszać się po drogach, gdyż ich wymiar przewyższa dozwolone gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak i w Europie. Utrudnienie stanowić może dodatkowo nacisk osi pojazdów uprawnych, jaki przekracza zasady możliwe dla większej części szos.

Jak transportuje się maszyny rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych niejednokrotnie stosuje się naczepy typu jumbo i tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych mają prawidłowo dopasowanymi lawetami, które podołają przewieźć urządzenia uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a dodatkowo powinien posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, kiedy maszyna przekracza dozwolone reguły rozmiarem lub ciężarem, konieczne jest dostanie specjalnego pozwolenia, a jeszcze potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena przewozu pojazdów uprawnych

    Cena przewozu ciągnika rolniczego jest zależna od wymiarów, wagi i stanu urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa jeszcze odległość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Ważnym elementem może być dodatkowo termin transportu.

Adres i termin nadania

Trondheim, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Częstochowa, Polska

Termin elastyczny