(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-04-27 20:06

Ciągnik siodłowy

(Nr 2639360)
Ciągnik siodłowy

Długość [m]:

5000

Szerokość [m]:

2500

Wysokość [m]:

4000

Waga w kg (łączna):

7000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Ciągnik siodłowy man tga

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 284.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu ładunków bywa zależny od wielkości towaru, daty przewozu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Transport ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której rozkłada się mniejsze przedmioty lub opakowania. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj transportuje się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (na przykład farby, kamień itd.), okna jak również towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym oraz zapełnia jedynie fragment przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju przewozu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych ładunków wymaga użycia kontenera – zwłaszcza w przypadku transportu towarów płynnych i towarów sypkich. W kontenerach można również przewozić towary drobne w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Proszowice, 32-100, Polska

1 maj 2018

Adres i termin dostawy

Ożarów Mazowiecki, Polska

13 maj 2018