(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ciągnik siodłowy (Nr 6203383)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2.55

Wysokość [m]:

3.3

Waga w kg (łączna):

7400

Budżet zlecenia [zł]:

4500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1735.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Normandia, Lisieux

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Transport wozu osobowego to nic trudnego. Gdy posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, choćby na przykład maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie masz niezapakowany rower, wtedy zaczynasz mieć zagwozdkę z wyborem stosownej firmy. Giełda transportowa Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ utrudnień. Ponieważ mamy w serwisie bardzo dużo różnych przewoźników z różnoraką gamą pojazdów, więc niewątpliwie znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie zabrać twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada rozmiary.

    Aby zdobyć oferty dopasowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najwnikliwiej opisać pojazd. To ułatwi firmie transportowej zbadać, czy ma odpowiedni pojazd, żeby taki przewóz uskutecznić. W przypadku, jeżeli wymiary lub ciężar aut przerastają parametry dopuszczalne w ruchu kołowym, przewoźnik i jego pracownicy muszą mieć odpowiednie uprawnienia, a podczas przewozu konieczna jest obecność pilota. Ważne będzie ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam podjechać na przyczepę, czy też na przykład ma niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport pojazdu w portalu Clicktrans często bywa niższa niż typowe stawki w branży przewozowej. Przykładowo przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie o długości prawie 950 kilometrów został spieniężony za 900 zł, czyli aż o 500 zł taniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.