Ciezarowka 10,5 t (Nr 6015312)

Ciezarowka 10,5 t

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3.5

Waga w kg (łączna):

10500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1567.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

29 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Będzin

Od 30 kwi 2020 do 31 maj 2020


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz auta osobowego to łatwizna. Jeśli masz do transportu coś o bardziej niestandardowych kształtach, czyli np. maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie posiadasz niespakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć problem z wyborem odpowiedniej firmy. Serwis Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu utrudnień. Ze względu na fakt, że posiadamy w serwisie bardzo wiele różnych przewoźników z różnorodną gamą aut, więc na sto procent znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przetransportować twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma rozmiary.

    Żeby dostać oferty dostosowane do twojej przesyłki, pamiętaj, żeby jak najdokładniej przedstawić maszynę. To pozwoli przewoźnikowi zweryfikować, czy ma należyty samochód, żeby taki transport dokonać. W przypadku, kiedy gabaryty lub ciężar aut przerastają parametry dozwolone w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy powinni posiadać odpowiednie uprawnienia, a w trakcie transportu potrzebna będzie obecność pilota. Istotne będzie także określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam wjechać na przyczepę, czy też przykładowo ma awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport sprzętu w portalu Clicktrans zazwyczaj jest nie tak wysoka niż typowe ceny na rynku transportowym. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym około 950 kilometrów został spieniężony za 900 złotych, czyli blisko 500 PLN mniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.