(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-03 23:03

citroen berlingo , citroen jumper

(Nr 2005940)

Marka i model:

citroen berlingo , citroen jumper

Waga w kg (łączna):

2500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1019.00 km

Informacje dodatkowe:

chciał bym przewieść dwa auta z dani do polski , z Dani z miasta Term do Gdyni, mam do zabania tan dwa auta i chcial bym zabrac je za okolo 300 euro od sztuki czyli za 600 euro oby dwa ,- , odbieram od 7.00 rano do 24.00. jesli jakiś przewoznik zdecyduje sie na kurs proszę o telefon

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

ID firmy: 534132
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 13:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-09, 13:11

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się najczęściej, jeśli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Należy pamiętać także, iż rzeczywista masa przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Tarm, Dania

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

7 wrz 2017