(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-03 23:03

citroen berlingo , citroen jumper

(Nr 2005940)

Marka i model:

citroen berlingo , citroen jumper

Waga w kg:

2500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1019.00 km

Informacje dodatkowe:

chciał bym przewieść dwa auta z dani do polski , z Dani z miasta Term do Gdyni, mam do zabania tan dwa auta i chcial bym zabrac je za okolo 300 euro od sztuki czyli za 600 euro oby dwa ,- , odbieram od 7.00 rano do 24.00. jesli jakiś przewoznik zdecyduje sie na kurs proszę o telefon

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 13:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-09, 13:11

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu pojawia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć 4 pasami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Należy nie zapominać również, rzeczywista waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

6880 Tarm, DK

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

7 wrz 2017