(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-08 09:07

Citroen c3

(Nr 2016320)
Citroen  c3

Marka i model:

Citroen c3

Waga w kg (łączna):

900.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1767.00 km

Informacje dodatkowe:

Elastycznia termin załadunku i dostawy

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, jeżeli kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać także, że faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport u przewoźnika na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Vasto, Włochy

16 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

23 wrz 2017