(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-04 14:19

Citroen C5

(Nr 1826654)
Citroen C5

Marka i model:

Citroen C5

Waga w kg:

1450.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1471.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam proszę o propozycje transportu Citroena C 5 termin odbioru 8-9 .06.2017 , autko do odebrania w sali aukcyjnej Alcopa Auction 54710 Fléville-devant-Nancy wszystkie potrzebne dokumenty do odboiru przesyłam na aders e-mail .Samochód sprawny jeżdżący.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Wypada nie zapominać także, że właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

54710 Fléville-devant-Nancy, Francja

8 cze 2017

Adres i termin dostawy

Tarnobrzeg, Polska

Termin elastyczny