(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-04 14:19

Citroen C5

(Nr 1826654)
Citroen C5

Marka i model:

Citroen C5

Waga w kg:

1450.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1471.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam proszę o propozycje transportu Citroena C 5 termin odbioru 8-9 .06.2017 , autko do odebrania w sali aukcyjnej Alcopa Auction 54710 Fléville-devant-Nancy wszystkie potrzebne dokumenty do odboiru przesyłam na aders e-mail .Samochód sprawny jeżdżący.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

54710 Fléville-devant-Nancy, Francja

8 cze 2017

Adres i termin dostawy

Tarnobrzeg, Polska

Termin elastyczny