(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-29 14:04

Citroen c8 Citroen c6

(Nr 2331524)
Citroen c8 Citroen c6

Marka i model:

Citroen c8 +Citroen c6

Waga w kg (łączna):

3400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1721.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Niemiec. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać także, że właściwa waga przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Paryż, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nałęczów, 24-140, Polska

Termin elastyczny