(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-29 14:10

Coche

(Nr 2331552)

Marka i model:

Renault Espace 1999

Waga w kg (łączna):

1750.00

Budżet zlecenia [€]:

250

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2751.00 km

Informacje dodatkowe:

Hi. I can travel myself in case the transport is in another location.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 €

ID firmy: 37886
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-02-2018, 08:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-07 do 2018-02-09

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-02-05, 08:56

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się często, jeśli kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody transportu samochodu

Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte 4 linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Wypada pamiętać także, iż rzeczywista masa naczepy nie może przekraczać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Ystad, 271 43, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Katania, Włochy

Termin elastyczny