(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Coche bateria (Nr 5283062)

Długość [m]:

110

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

20

Dystans: 678.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Vigo

Od 18 paź 2019 do 27 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, La Rioja, Logrono

Od 15 lis 2019 do 19 lis 2019


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz auta osobowego to pestka. Jeżeli posiadasz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, czyli na przykład maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub elementy do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo po prostu masz niespakowany rower, wówczas zaczynasz mieć trudność ze znalezieniem profesjonalnej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans ułatwia rozwiązać ten typ problemów. Dlatego, że posiadamy w serwisie tysiące różnych firm z różnorodną flotą samochodów, więc na pewno znajdą się firmy transportowe, które będą w stanie przetransportować twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe ma rozmiary.

    Żeby dostać zlecenia dopasowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, aby jak najwnikliwiej przedstawić urządzenie. To pozwoli przewoźnikowi ocenić, czy ma stosowny samochód, żeby taki transport dokonać. W przypadku, gdy gabaryty lub ciężar aut przekraczają parametry możliwe w ruchu kołowym, firma transportowa i jej pracownicy muszą mieć dodatkowe certyfikaty, a w czasie jazdy wymagana jest obecność pilota. Ważne będzie ponadto określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam podjechać na przyczepę, czy też, np. ma awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz urządzenia w portalu Clicktrans z reguły bywa mniejsza niż standardowe stawki na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie wynoszącym prawie 950 km został zrealizowany za 900 złotych, czyli blisko 500 złotych taniej niż zwykle kosztuje.