(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-31 02:39

Coche bmw 535 d

(Nr 2337424)

Marka i model:

Bmw 535

Waga w kg (łączna):

1.50

Budżet zlecenia [€]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1475.00 km

Informacje dodatkowe:

Kiero recojer un coche en alemania y k me lo traiga a barcelona

Oferty od Przewoźników (0)

650 €

ID firmy: 10913
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 09:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-24 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 650 €

Wiadomości:

1000 €

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 14:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 1000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się najczęściej, kiedy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z UK. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Dortmund, 44135, Niemcy

24 lut 2018

Adres i termin dostawy

Viladecans, Hiszpania

2 mar 2018