(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-25 14:46

COCHE OPEL CORSA

(Nr 2413680)
COCHE OPEL CORSA

Marka i model:

OPEL CORSA SELECTIC STAR STOP

Waga w kg (łączna):

1141.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 626.00 km

Informacje dodatkowe:

EL PESO NO LO SE Y LAS FOTOS NO LAS TENGO ES UN COCHE NUEVO, YO VIVO EN REUS, CERCA DE TARRAGONA, PERO PIENSO QUE EL PRECIO MEJOR SERÁ RECOGERLO EN LERIDA,GRACIAS.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Francji. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Należy pamiętać również, że rzeczywista masa naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

León, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lleida, 820202, Hiszpania

Termin elastyczny