(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-24 18:51

coche que arranca y anda

(Nr 3007752)
coche que arranca y anda

Marka i model:

SEAT IBIZA

Waga w kg (łączna):

1200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 864.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się często, jak kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Malaga, 29140, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tudela, 31500, Hiszpania

Termin elastyczny