(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-24 16:06

Coche vw golf (Nr 2746028)

Coche vw golf

Marka i model:

VW Golf 7

Waga w kg (łączna):

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 8.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu pojawia się nierzadko, jeśli kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć 4 pasami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Wypada nie zapominać również, iż faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Avenida Novo Mesoiro, Feáns, 15190, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polígono Industrial de Sabón, Arteixo, Hiszpania

Termin elastyczny