(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-27 17:43

cognik

(Nr 2119188)
cognik

Marka i model:

mf 255

Długość [m]:

345

Szerokość [m]:

195

Wysokość [m]:

240

Waga w kg (łączna):

2500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 489.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 16:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń uprawnych zazwyczaj bywa przewozem o wielkich rozmiarach. Do urządzeń rolniczych kwalifikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, siewniki, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Duże pojazdy rolnicze bywają pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie powinny samodzielnie jeździć po jezdniach, bo ich wymiar przewyższa dozwolone gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w kraju jak również w UE. Kłopot przedstawiać może również nacisk osi pojazdów rolniczych, jaki przerasta reguły możliwe dla większej części szos.

Jak przewozi się pojazdy uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych prawie zawsze używa się przyczepy typu semi oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz maszyn rolniczych posiadają stosownie dostosowanymi lawetami, które mogą być w stanie przewieźć maszyny rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a również mieć właściwe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, jeśli maszyna przerasta dozwolone standardy rozmiarem lub ciężarem, potrzebne jest zdobycie odpowiedniego pozwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena przewozu maszyn uprawnych

    Cena transportu ciągnika uprawnego jest uzależniona od wymiarów, wagi i sprawności pojazdu. Na koszt przewozu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być także termin przewozu.

Adres i termin nadania

St. Pölten, 3102, Austria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Targ, 34-400, Polska

Termin elastyczny