(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-27 17:43

cognik

(Nr 2119188)
cognik

Marka i model:

mf 255

Długość [m]:

345

Szerokość [m]:

195

Wysokość [m]:

240

Waga w kg:

2500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 489.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 16:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń uprawnych nierzadko jest przewozem o wielkich gabarytach. Do pojazdów rolniczych zaliczamy kombajny, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Olbrzymie urządzenia uprawne urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie powinny samodzielnie jeździć po polskich trasach, ponieważ ich wymiar przekracza dopuszczalne gabaryty zakładane przez przepisy w Polsce jak i w UE. Problem powodować może jeszcze napór osi urządzeń uprawnych, który przerasta standardy dopuszczalne dla większej części dróg.

Jak przewozi się maszyny rolnicze?

    Do transportu maszyn i pojazdów rolniczych często stosuje się przyczepy rodzaju jumbo oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń uprawnych posiadają stosownie dostosowanymi lawetami, jakie mogą być w stanie przetransportować ciągniki uprawne, których waga jest do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a dodatkowo mieć stosowne uprawnienia, sprzęt profesjonalny i praktykę. W przypadku, jeżeli zestaw przewyższa dozwolone standardy wymiarami lub ciężarem, wymagane będzie dostanie specjalnego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena transportu maszyn rolniczych

    Cena transportu ciągnika uprawnego jest związana od wymiarów, wagi i sprawności urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa dodatkowo odległość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Ważnym elementem może być jeszcze czas transportu.

Adres i termin nadania

3100 Sankt Pölten, Austria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

34-400 Nowy Targ, Polska

Termin elastyczny