(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2018-05-01 17:12

computadora

(Nr 2650656)

Długość [m]:

0.528

Szerokość [m]:

0.175

Wysokość [m]:

0.20

Waga w kg (łączna):

5.66

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to na przykład telewizory oraz radioodbiorniki, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, urządzenia stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz wszelkie sprzęty elektroniczne, które najczęściej wykorzystuje się na terenie mieszkania.

Spakowanie sprzętu RTV

    Trwałość kartonu powinno się dostosować do wielkości oraz ciężaru urządzenia. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne opakowanie sprzętu, które zamierzamy przetransportować. W sytuacji, jeżeli już nie mamy dostępu do oryginalnego kartonu, przypilnujmy, żeby zmniejszyć wolną lukę i uchronić się przed przemieszczaniem urządzenia w opakowaniu nieoryginalnym. Przestrzeń należy wypełnić gazetami, folią bąbelkową albo styropianem. Przed zapakowaniem urządzenia RTV wypadałoby owinąć go folią bąbelkową, aby zminimalizować możliwość zniszczenia. W przypadku niewielkich części, sprzęt chroni się używając panele styropianowe. W przypadku urządzeń RTV o dużych formatach, należy przede wszystkim oddzielić albo usunąć drobniejsze elementy, przykładowo antenę lub przewody. Pokaźne sprzęty kładzie się na paletach, a w dalszej kolejności okręca folią stretch tak, żeby nie poruszały się lub nie wystawały poza paletę.

Cena transportu urządzenia elektronicznego

    Koszt transportu urządzenia RTV zależy przede wszystkim od trasy paczki oraz jej rozmiarów – rozpiętości, wysokości i ciężaru urządzenia. Kluczową sprawą jest także fakt, czy posiadamy oryginalne pudełko urządzenia RTV, czy też nie. Gdy sprzęt wymaga stosownego kartonu i ochrony ze strony przewoźnika, wówczas odbije się to również na końcowy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Zurych, Szwajcaria

Od 30 maj 2018 do 26 cze 2018

Adres i termin dostawy

Córdoba, Argentyna

Termin elastyczny