(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2018-01-02 16:12

contrapeso de hierro fundido

(Nr 2251320)
contrapeso de hierro fundido

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0,82

Wysokość [m]:

0.82

Waga w kg:

2000.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Dystans: 629.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-01-2018, 19:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i urządzeń przemysłowych

    Transport maszyn przemysłowych jest określeniem szalenie ogólnym i całkiem złożonym do realizacji. Wynika to głównie z gabarytów i ciężaru tych urządzeń, które w zależności od przeznaczenia zasadniczo się różnią, a mogą uzyskiwać szczególnie duże wymiary. Do ich przewiezienia często są potrzebne specjalne ciężarówki dopasowane do transportu towarów ponad przeciętne wymiary. W wypadku takich transportów często konieczne jest pozwolenie na przejazd. Przyda się porozmawiać o tym z wyszukaną firmą transportową, aby nie dopuścić do zarekwirowania maszyn w trakcie jazdy przez drogówkę. Kiedy prowadzimy poszukiwania tego rodzaju przewozu, warto wybrać giełdę przewozową, taką jak Clicktrans. Dzięki giełdzie, do twojego zlecenia transportu posiada dostęp bardzo dużo rozmaitych firm posiadających wszelkiej maści ciężarówki, a poprzez sposób licytowania ofert, można uzyskać wysoce korzystną stawkę za transport. W przypadku przewozu urządzeń za granicę, do Anglii czy Niemiec, cena takiego zlecenia to zaledwie 1,28 zł/km. Ze względu na fakt, że maszyny takie jak kombajny, silosy czy pozostałe maszyny rolnicze lub budowlane, bywają rzeczami cennymi, warto wybrać firmy, które posiadają nabytą polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego towaru.

Adres i termin nadania

Sariego, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cuenca, Hiszpania

Termin elastyczny