(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Cooker (Nr 4847254)

Cooker

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

72

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

107

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1929.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Derbyshire, South Normanton

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Rząśnik

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Urządzenia AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa gatunki: sprzęty elektryczne dużych gabarytów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu wyposażenia AGD

Jeżeli zlecasz przewóz urządzeń AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o należyte zabezpieczenie wyposażenia. W sytuacji, kiedy planujesz przewieźć produkty AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po produkcie.

Lodówki powinno się rozmrozić przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, trzeba wyciągnąć oraz popakować oddzielnie. W momencie transportu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada domknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i kartony – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, wagi i sprawności urządzenia AGD. Kolejnym czynnikiem oddziaływującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 zł. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 zł.