(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2018-05-24 10:51

Crane Grive TM800 60 t

(Nr 2744288)

Długość [m]:

14,5

Szerokość [m]:

3,0

Wysokość [m]:

3,8

Waga w kg (łączna):

60000.00

Budżet zlecenia [zł]:

20000

Dystans: 602.00 km

Informacje dodatkowe:

This is Mobile Crane TM 800 , which has 6 axle, More info will be send by request. Please, if available make our correspondence in English Contact: Mr. Ossi Silvennoinen American Industries Finland Oy Ahjokuja 2 08500 Finland tel. ******* e-mail ******* / ******* To jest Mobile Crane TM 800, który ma 6 osi, Więcej informacji zostanie przesłanych na żądanie. Prosimy, o ile to możliwe, składać naszą korespondencję w języku angielskim

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych należą na przykład:

pojazdy do prac ziemnych (spycharki, walce),pojazdy do prac ulicznych np., stabilizatory podłoża,maszyny do robót palowych (wybieraki, rury obsadowe),pojazdy do odwadniania (wodomiatacze, pompy),urządzenia do przeróbki kruszyw,urządzenia do robót zbrojarskich,maszyny do przeróbki i transportu masy do betonowania (betonownie i środki transportu masy do betonowania),urządzenia do przewozu samochodowego (różnego rodzaju przyczepy i pojazdy ciężarowe),maszyny zmechanizowane,narzędzia wspomagające (stojaki, czy inne agregaty),maszyny do przewozu niedalekiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Transport pojazdów drogowych to transport ponad formatowy, co oznacza, iż firma powinna mieć odpowiednie upoważnienia i dysponować należytym sprzętem. Do transportu urządzeń budowlanych w głównej mierze stosuje się sporawą przyczepę – jumbo lub triefbetty.

Koszt przewozu urządzeń budowlanych

    Koszt przewozu urządzeń budowlanych uzależniony jest w szczególności od wymiarów, ciężaru i stanu pojazdu, a także od dystansu pomiędzy strefą załadunku, a strefą wyładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem oddziałującym na koszt jest jego termin przewozu. Na przykład, przewóz wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) kosztował 1490 PLN.

Adres i termin nadania

Rawicz, 63-900, Polska

Od 18 cze 2018 do 30 cze 2018

Adres i termin dostawy

Hamburg, Niemcy

Od 30 cze 2018 do 7 lip 2018