(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-28 22:40

cristalera

(Nr 2329460)

Długość [m]:

2.33

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

230.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 464.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

780 €

ID firmy: 676032
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 12:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2018-02-27, 12:25

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 780 €

Wiadomości:

900 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 10:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 900 €

Wiadomości: (1)

trevin o. (Zleceniodawca)
30-01-2018, 11:02
hola, me temo que ha habido un problema con la dirección de recogida es Murguia en Alava y no Murcia,gracias y esperando nuevo presupuesto
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem uchybienia w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od  zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nowego sprzętu.

W pierwszym etapie, gdy transportujemy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, przykładowo wilgotną szmatką. Potem wypadałoby przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo segment może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak np. szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie  na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary zebranych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

 

Adres i termin nadania

Zuya/Zuia, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

A Pontenova, Hiszpania

Termin elastyczny